انفجار مرگبار کپسول اکسیژن در بیمارستان کوثر سمنان

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، دقایقی پیش در اثر بروز حادثه کپسول اکسیژن در بیمارستان کوثر سمنان، یک بیمار 50 ساله سمنانی جان باخت.

انفجار مرگبار کپسول اکسیژن در بیمارستان کوثر سمنان

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، زهرا مهدیان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از مرگ یک بیمار در اثر دچار حادثه شدن یک کپسول اکسیژن در بیمارستان کوثر سمنان اطلاع داد و در تشریح این حادثه اظهار کرد: یک بیمار پنجاه ساله با سابقه بیماری دیابت، قلبی و نارسایی مزمن کلیوی (تحت دیالیز) به علت خونریزی شدید گوارشی به بیمارستان کوثر مراجعه می نماید که در این مدت به علت وضعیت نامناسب جسمانی در ای سی یو بستری بوده است.

وی اضافه کرد: در ادامه درمان به دلیل عدم پاسخ به درمان های رایج خونریزی گوارشی، با تشخیص پزشکان بیمار کاندیدای عمل جراحی اورژانسی شد که بیمار بعد از انتقال به اتاق عمل و قبل از آغاز عمل جراحی، به دلیل وخامت حال عمومی و بروز مشکل قلبی بیمار با هماهنگی و رضایت خانواده نامبرده عمل لغو می گردد که در حین انتقال بیمار به ای سی یو مانومتر کپسول اکسیژن دچار حادثه می گردد که این موضوع باعث آسیب و در نهایت منجر به فوت بیمار می گردد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان توضیح داد: علت حادثه در دست آنالیز است و اخبار تکمیلی متعاقباً در اختیار رسانه ها قرار می گیرد.

به گزارش خبرنگار وبلاگ انجمن گفتگو که هم اکنون در اورژانس بیمارستان محل حادثه حضور دارد در جریان این حادثه که به مرگ یک بیماری انجامیده مانیتور کپسول اکسیژن دچار آتش سوزی شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "انفجار مرگبار کپسول اکسیژن در بیمارستان کوثر سمنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انفجار مرگبار کپسول اکسیژن در بیمارستان کوثر سمنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید