بازداشت 5 نفر در ارتباط با ماجرای افتتاح یک پارچه فروشی در مهاباد

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مهاباد گفت: 5 نفر در ارتباط با ماجرای پرحاشیه افتتاح یک واحد پارچه فروشی در این شهرستان دستگیر شدند.

بازداشت 5 نفر در ارتباط با ماجرای افتتاح یک پارچه فروشی در مهاباد

به گزارش ایرنا، مهراب پوراکبر دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مهاباد (استان آذربایجان غربی) بیان نمود: این افراد شامل صاحب مغازه و خانم هایی بودند که به اسم مدل در هنگام افتتاح آن حضور داشتند.

وی با بیان اینکه این مغازه پارچه فروشی هم تا اطلاع ثانوی پلمپ شده است، اضافه کرد: این پرونده هم اکنون در دست آنالیز است و نتایج آن بعد از تعیین شدن اطلاع رسانی می گردد.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مهاباد، عدم رعایت عرف و اخلاق و تبلیغات نامتعارف و حضور بانوان بدون رعایت موازین شرعی را از مهم ترین تخلفات افتتاح این واحد صنفی بیان کرد.

اکبرپور ادامه داد: دستگاه قضایی در استان با سرعت و قاطعیت هرگونه تخلف صنفی را رسیدگی و با هر گونه سهل انگاری در این خصوص برخورد قانونی خواهد نمود.

هفته گذشته یک واحد پارچه فروشی در این شهرستان اقدام به مراسم افتتاحیه غیراخلاقی و استفاده از تبلیغات نامتعارف در این شهر نموده بود که به محض اطلاع، دادستانی مهاباد پیگیر این موضوع شد.

منبع: فرارو

به "بازداشت 5 نفر در ارتباط با ماجرای افتتاح یک پارچه فروشی در مهاباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت 5 نفر در ارتباط با ماجرای افتتاح یک پارچه فروشی در مهاباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید