شکوری: استراماچونی استقلال را با ولع تمرین می دهد

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو و به نقل از سایت باشگاه استقلال، هادی شکوری درباره دیدار تیم جوانان با تیم بزرگسالان استقلال گفت: بازی برای بچه های ما انگیزشی بود و تیم ما محک خورد و به هدف خود رسیدیم. سیاست استقلال نیز این است که بازیکنان جوان ولی باتجربه را جذب کند و در این جهت حرکت نموده است. تفکرات استراماچونی احتیاج به این بازیکنان داشت و امیدوارم نتیجه تیم به خواست و میل طرفداران نزدیک گردد.

شکوری: استراماچونی استقلال را با ولع تمرین می دهد

او در ادامه درباره تغییرات استقلال با حضور استراماچونی گفت: در بعضی از دقایق برگزاری مسابقه، تمرینات بزرگسالان را تماشا کردم. استراماچونی با انگیزه و ولع خاصی تیم را تمرین می داد که من نیز به عنوان یک مربی جوان از این موضوع لذت بردم. این موضوع و این انگیزه ایشان به تیم و بازیکنان انگیزه می دهد. بازیکنی که مربی خود را دوست داشته باشد، هر کاری برای او انجام می دهد. مهم ترین موضوع برای تیم دوست داشتن مربی است که این موضوع در استقلال کاملا ملموس است.

شکوری در خاتمه صحبت های خود درباره حضور حاجیلو در آموزشگاه توضیح داد: اصغر حاجیلو شناسنامه باشگاه است. او متعصب ترین استقلالی است و از زمان کودکی و تا همین حالا عضو خانواده استقلال بوده است. ایشان دلسوزانه کار خواهد نمود و البته ضروری است از زحمات مومنی نیز تشکر کنم. کار کردن در پایه ها خیلی سخت است و از ایشان تشکر می کنم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شکوری: استراماچونی استقلال را با ولع تمرین می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکوری: استراماچونی استقلال را با ولع تمرین می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید