مقالات گردشگری

توزیع 110 دستگاه آبگرمکن خورشیدی در شهرستان هیرمند

در هفته درختکاری منابع طبیعی و آبخیزداری سال جاری تعداد 110 دستگاه آبگرمکن خورشیدی در روستای ملاعلی شهرستان هیرمند توزیع شد.

5 تیر 1398

هدف مهم ستاد خدمات سفر میزبانی شایسته از مسافران است

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مشگین شهر میزبانی شایسته از مسافران را هدف مهم ستاد خدمات سفر بیان کرد.

1 تیر 1398

ستاد برطرف موانع ثبت جهانی اورامانات در کرمانشاه تشکیل می گردد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه با اعلام اینکه اراده استانی برای تکمیل پرونده ثبت جهانی اورامانات شکل گرفته است، از تشکیل ستاد برطرف موانع ثبت حریم منظری فرهنگی-تاریخی اورامانات در استان اطلاع داد.

1 تیر 1398

علیپور، باثبات تر از رقبای خارجی، پرواز تا صدر

علی علیپور با یک شیب باثبات، توانست از استوکس عبور کند و به کی روش برسد. او حالا از یکی از این رقبای خارجی اش دو گل جلوتر است و همراه با دیگر، صدرنشین جدول برترین گلزنان لیگ.

31 خرداد 1398

شب بی گل در لیگ قهرمانان اروپا

هر دو دیدار لیگ قهرمانان اروپا امشب با تساوی بدون گل به انتها رسید.

27 خرداد 1398

رسوایی بزرگ برای رهبر شورشیان ونزوئلا با انتشار یک فیلم

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، در حالی که خوان گوایدو، رئیس جمهور خودخوانده ونزوئلا پیش از این به طرفدارانش اعلام نموده بود که هیچ دیدار با رئیس مجمع قانون اساسی ونزوئلا نداشته است، حال فیلم این دیدار منتشر شده است.

13 خرداد 1398

تنها 55 درصد بودجه شهرداری سربیشه محقق شده است

به گزارش خبرنگاران، حسین زینلی شامگاه پنج شنبه در دیدار با خبرنگاران خراسان جنوبی بیان نمود: بودجه سال 97 شهرداری سربیشه حدود هشت میلیارد تومان پیش بینی شده بود که تاکنون 55 درصد آن محقق شده است.

11 خرداد 1398

سفر به کوبا آن هم در یک نگاه!

کشور کوبا | República de Cubaواقعیت این است که همواره کشوری به نام کوبا را در کنار نام یکی از تاثیرگذارترین و نمادی ترین شخصیت های سیاسی قرن 21 می آوریم. مثلا کسی به شما بگوید که کوبا را می شناسید شما بی شک در 90 درصد اوقات پاسخ خواهید داد که همان کشوری منظورت است...

8 خرداد 1398

نگاهی به جدیدترین مدهای بهاری و کت واک های 2018

مد بهار 2018 پر است ازطرح های مینیمال بنفش و صورتی، خلاقیت های مدرن و بی حد و مرز و کیف های زنانه ای که در تمام زندگی آن ها را نادیده می گرفتید. وقت آن است که به جدیدترین مدهای زنانه روی کت واک های بهار و تابستان 2018 نگاهی بیاندازید.

27 اردیبهشت 1398

پرداخت 1.5 میلیارد تومان تسهیلات برای 2 پروژه گردشگری اردبیل

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: طی هفته گذشته یک میلیارد و 550 میلیون تومان تسهیلات برای 2 پروژه مجتمع گردشگری در استان اردبیل پرداخت شده است.

27 اردیبهشت 1398

سفر اروپایی امیر قطر

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری قطر، شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر عازم سفر اروپایی شد.

20 فروردین 1398

قول شجاع پیش از سفر به فینال: گل نمی خوریم

تیمی که برای قهرمانی می جنگد، نباید هیچ چیز برایش مهم باشد. برف، باران، آب و هوا، ساعت بازی و هیچ چیز دیگر مهم نیست و ما بازی خودمان را انجام می دهیم.

17 اسفند 1397

کارخانه فراوری خودرو در سمنان افتتاح شد، اشتغال مستقیم برای175 نفر

به گزارش خبرنگاران، محمد شریعتمداری در ادامه سفر یک روزه خود به استان سمنان هم زمان با شامگاه چهارشنبه پس از ترک گرمسار، با حضور در شهرک صنعتی سمنان در مراسم افتتاح خط فراوری یک خودرو شرکت کرد.

13 آبان 1397