بازیگران اسکارِی در باند 25 ، بازگشت ضدقهرمان اسپکتر با یک نقش فرعی

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، شایعه بازگشتن کریستف والتس به دنیای جیمز باند و ایفای دوباره نقش بلافیلد شیطان صفت هر روز بیش از گذشته به واقعیت نزدیک می گردد.

بازیگران اسکارِی در باند 25 ، بازگشت ضدقهرمان اسپکتر با یک نقش فرعی

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو به نقل از گاردین، بازیگر اتریشی/آلمانی برنده اسکار که در اسپکتر به نقش ضدقهرمان داستان ظاهر شده بود، در چند روز گذشته در محدوده استودیوهای پاین وود در بریتانیا دیده شد. به این ترتیب، به نظر می رسد والتس با تهیه کنندگان باند 25 برای بازی در نقش بلافیلد به توافق رسیده و بار دیگر یکی از نقش های اصلی مجموعه سینمایی جیمز باند را مقابل دانیل کریگ ایفا می نماید.

گفته می شود وقتی یکی از حاضران در پاینوود متوجه حضور والتس سر صحنه تازه ترین فیلم جیمز باندی شده، این بازیگر سرشناس از او خواسته فعلا خبری از ماجرا درز نکند. وقتی باند 25 در جاماییکا مقابل دوربین رفت و فهرست بازیگران فیلم در ماه آوریل منتشر شد، خبری از والتس نبود. با این حال، کارشناسان معتقد بودند او با نقش بلافیلد بازمی شود و به نظر می رسد این اتفاق در آینده نزدیک شکل رسمی به خود می گیرد.

چهار سال پیش در صحنه پایانی اسپکتر بالگرد حامل بلافیلد منفجر شد و تماشاگران گمان کردند این شخصیت شیطانی برای همواره ناپدید شده است اما با تایید زنده بودن او از سوی تهیه کنندگان جیمز باند، باید منتظر هنرنمایی دوباره والتس باشیم. هر چند در باند 25 رامی ملک مصری تبار و برنده اسکار ضدقهرمان اصلی است. گرچه او تاکید نموده است هرگز نقش ضدقهرمان های عرب تبار و مسلمان را در هیچ فیلمی بازی نمی نماید.

والتس 62 ساله که برای حرامزاده های لعنتی و جنگوی زنجیرگسسته برنده اسکار شده، نقش اصلی فیلم تازه وودی آلن را هم بازی می نماید. نشست خبری این پروژه هفته گذشته در سن سباستین اسپانیا برگزار گردید و والتس در آن حضور نداشت. شاید دلیل غیبت او، سر زدن به لوکیشن باند 25 در انگلیس بوده باشد.

منبع: همشهری آنلاین

به "بازیگران اسکارِی در باند 25 ، بازگشت ضدقهرمان اسپکتر با یک نقش فرعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگران اسکارِی در باند 25 ، بازگشت ضدقهرمان اسپکتر با یک نقش فرعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید