تذکر بهاروند به باشگاه های پرسپولیس، استقلال و سپاهان

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، رئیس سازمان لیگ فوتبال با ارسال نامه ای به باشگاه های سپاهان، استقلال و پرسپولیس درباره ارائه مدارک برای صدور مجوز حرفه ای تذکر داد.

تذکر بهاروند به باشگاه های پرسپولیس، استقلال و سپاهان

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال نامه ای را به باشگاه های سپاهان، استقلال و پرسپولیس درباره ارائه مدارک در CLAS به توضیح زیر ارسال کرد:

پیگیری های متعدد و ارائه توضـیحات و تذکرات لازم به مسـئولان مجوز حرفه ای آن باشـگاه و بعلاوه توضـیحات و تذکرات لازم در جلسه 1400، 7، 3 با حضور اعضای استیناف و بدوی به مسـئولان مجوز حرفه ای آن باشگاه درباره بارگذاری و ارائه مستندات مربوطه در سیستم CLAS، متأسفانه کوشش های مسـئولان مجوز حرفه ای آن باشـگاه در این رابطه با توجه به اعلام نواقص و یادآوری های لازم کافی نبوده و همچنان مـدارک مربوطه در سیستم CLAS ناقص هستند.

لازم به یادآوری است عدم تسریع آن باشگاه در ارائه مدارک می تواند منجر به مواردی گردد که پیامدهای خوشایندی در صدور مجوز آن باشگاه نخواهد داشت. از آنجایی که رونـد ارائه مسـتندات مطابق با جدول زمان بندی اعلام شده در روزهای پایانی خود است، بر همین اساس به قید فوریت و متمرکز شدن نیروهای کافی در حداقل زمان به جامانده ترتیبی اتخاذ گردد تا از مسائل آنی ممانعت به عمل آید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تذکر بهاروند به باشگاه های پرسپولیس، استقلال و سپاهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تذکر بهاروند به باشگاه های پرسپولیس، استقلال و سپاهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید