دردسری دیگر برای زیدان؛ مارسلو بازی رئال مادرید - پاری سن ژرمن را از دست داد

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، آسیب دیدگی اخیر دفاع چپ برزیلی رئال مادرید او را از همراهی این تیم در مصاف با پاری سن ژرمن باز خواهد داشت.

دردسری دیگر برای زیدان؛ مارسلو بازی رئال مادرید - پاری سن ژرمن را از دست داد

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو و به نقل از نشریه آس، مارسلو به دلیل مصدومیتی که در بازی اخیر رئال مادرید مقابل لوانته گریبانش را گرفت، از همراهی کهکشانی ها در مصاف خارج از خانه با پاری سن ژرمن در هفته نخست از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا باز ماند.

رئال مادرید چهارشنبه شب در استادیوم پارک دو پرنس میهمان قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه خواهد بود، اما مارسلو که شنبه شب در جریان بازی مقابل لوانته از ناحیه گردن آسیب دید نمی تواند در این بازی حضور داشته باشد. سایت رسمی باشگاه رئال مادرید نیز با انتشار بیانیه ای تأیید نموده است که دفاع چپ برزیلی کهکشانی ها مقابل PSG به میدان نخواهد رفت.

در همین حال رادیو کادناسر اسپانیا گزارش نموده است که مارسلو نه تنها قطعاً در بازی تیمش مقابل پاریسی ها حضور نخواهد داشت، بلکه احتمالاً بازی یکشنبه هفته آینده کهکشانی ها در لالیگا مقابل سویا را هم از دست می دهد.

غیبت مارسلو در مصاف رئال مادرید مقابل پاری سن ژرمن در حالی است که زین الدین علاوه بر او روی چند بازیکن دیگر خود از جمله ایسکو، والورده، براهیم دیاس، مودریچ و آسنسیو (مصدوم) سرخیو راموس و ناچو فرناندس (محروم) نیز نمی تواند حساب کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دردسری دیگر برای زیدان؛ مارسلو بازی رئال مادرید - پاری سن ژرمن را از دست داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردسری دیگر برای زیدان؛ مارسلو بازی رئال مادرید - پاری سن ژرمن را از دست داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید