وسام رزق: ایران قهرمان جام ملت های آسیا می گردد

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، وسام رزق، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال قطر و باشگاه السد اعتقاد دارد، تیم ملی ایران قهرمان جام ملت های 2019 آسیا خواهد شد.

وسام رزق: ایران قهرمان جام ملت های آسیا می گردد

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو و به نقل از روزنامه الرایه قطر، وسام رزق گفت: ایران باثبات ترین تیم در میان تیم های شرکت کننده در جام ملت های آسیا 2019 در تمامی سطوح است و از یک سرمربی بهره می برد که برای مدتی طولانی است که این تیم را راهنمایی می نماید.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال قطر ادامه داد: سطح فنی ارائه شده از سوی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 روسیه باعث می گردد تا این تیم برجسته ترین نامزد قهرمانی جام ملت های آسیا در امارات باشد. ایران در گروه مرگ جام جهانی 2018 روسیه با تیم های ملی اسپانیا، پرتغال و مراکش بازی کرد و با ارائه سطح فنی قدرتمند و شاخص در آستانه صعود قرار داشت.

وسام رزق درباره تیم ملی فوتبال قطر نیز گفت: تیم کنونی قطر بسیار پیچیده و دارای ترکیب عالی است. بازیکنان این تیم می توانند دستاوردهای خوبی داشته باشند. اگر قطر بتواند به نیمه نهایی جام ملت های آسیا صعود کند این یک دستاورد خوبی محسوب می گردد. با توجه به بازی های که از قطر دیدیم این امکان وجود دارد.

جام ملت های آسیا از 15 دی با شرکت 24 تیم در چهار شهر امارات شامل؛ ابوظبی، دبی، العین و الشارجه برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "وسام رزق: ایران قهرمان جام ملت های آسیا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وسام رزق: ایران قهرمان جام ملت های آسیا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید