احسان حدادی خطاب به وزیر ورزش: سیاه شدنم بخاطر تمرین زیر آفتاب است نه سولاریوم!

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، وزیر ورزش و جوانان در دیدار با احسان حدادی، خطاب به او گفت که از دریافت مدال توسط او در المپیک اطمینان دارد.

احسان حدادی خطاب به وزیر ورزش: سیاه شدنم بخاطر تمرین زیر آفتاب است نه سولاریوم!

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، وزیر ورزش و همراهانش پس از بازدید از تمرینات تیم ملی کاراته و در راه حضور در تمرینات تیم ملی تکواندو، سری هم به احسان حدادی زدند که تمرینات بدنسازی خود را در آکادمی المپیک پیگیری می کرد.

حدادی در این دیدار ضمن خوش آمدگویی و تشکر از وزیر ورزش گفت: قول می دهم در مسابقات جهانی بهترین نتیجه را بگیرم و سپس در سن 35 سالگی برای مدال المپیک تلاش کنم.

وی افزود: امسال 67 متر انداختم و قول می دهم هر کسی در المپیک 68 و نیم بیاندازد طلا می گیرد. قول می دهم بهترین نتیجه را در جهانی و المپیک بگیرم. اگر ذهنم آرام باشد و دغدغه هایی مثل دریافت ویزا و سایر مسائل جانبی نداشته باشم. دوستان می گویند ما طلای المپیک داریم اما تو نایب هستی. هر طور شده باید طلای المپیک بگیرم.

وزیر ورزش خطاب به او گفت: با این انگیزه ای که از شما می بینم، مطمئنم بهترین نتیجه را در المپیک می گیرید. مدالت که قطعی است و این امید را داریم که حتی به مدال طلا برسید.

وی سپس به شوخی خطاب به حدادی گفت: دوربین ها و وبلاگ انجمن گفتگو هم اینجا حضور دارند و صحبت های تو را ثبت می کنند.

حدادی نیز به شوخی گفت: آقای دکتر سخت تمرین می کنم. اگر می بینید سیاه شده ام بخاطر سولاریوم نیست بلکه بخاطر تمرین زیر آفتاب است!

در خاتمه این دیدار صمیمی وزیر ورزش، رییس کمیته المپیک و همراهان با احسان حدادی عکس یادگاری انداختند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "احسان حدادی خطاب به وزیر ورزش: سیاه شدنم بخاطر تمرین زیر آفتاب است نه سولاریوم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احسان حدادی خطاب به وزیر ورزش: سیاه شدنم بخاطر تمرین زیر آفتاب است نه سولاریوم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید