رئیس باشگاه لیون: ترجیح می دهم اندومبله را به یوونتوس بفروشم

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، رئیس باشگاه لیون اعتراف کرد که ترجیح می دهد هافبک پرطرفدار تیمش را به بانوی پیر بفروشد.

رئیس باشگاه لیون: ترجیح می دهم اندومبله را به یوونتوس بفروشم

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، ژان میشل اولا، رئیس باشگاه لیون می گوید اگر یوونتوس برای خرید تونگای اندومبله اقدام کند و پیشنهادش هم هم اندازه سایر پیشنهادهایی باشد که برای این بازیکن 22 ساله دریافت می نماید، ترجیح می دهد که او را راهی تورین کند.

هافبک فرانسوی لیون به سبب عملکرد خوبی که در این فصل داشته مورد توجه چند تا از بزرگترین باشگاه های اروپا قرار گرفته اما اولا با اظهارنظری شفاف یوونتوس را ترغیب کرد که برای خرید این بازیکن قدم بردارد.

او به نشریه توتواسپورت ایتالیا گفت: اینکه یوونتوس به دنبال خرید اندومبله است حقیقت دارد اما پاری سن ژرمن، منچستریونایتد و منچسترسیتی هم او را می خواهند. من حقیقاً دوست دارم که اندومبله را در پیراهن یوونتوس و در کناری پیانیچ ببینم، بازیکنی که هنوز هم خیلی به او علاقه دارم. ببینیم چه می گردد. من درباره پول صحبت نخواهم کرد. معیارهای مالی برای فروش بازیکنان در اولویت هستند اما من دوست دارم که او را به آندره آ آنیلی بفروشم البته اگر پیشنهادی که می دهد با دیگر پیشنهادهایی که دریافت می کنیم، یکسان باشند.

بعضی اندومبله را با پل پوگبا مقایسه می نمایند. ژان میشل اولا درباره این مقایسه ها هم گفت: پل در جام جهانی در تیم ملی فرانسه، فرمانده و روشن نماینده راه بود. به نظر من افتی هم که در این فصل داشته در نتیجه خستگی حضور در آن رقابت ها بود. اندومبله در این فصل نسبت به فصول گذشته بازیکن تأثیرگذارتر و کاملتری بوده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رئیس باشگاه لیون: ترجیح می دهم اندومبله را به یوونتوس بفروشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس باشگاه لیون: ترجیح می دهم اندومبله را به یوونتوس بفروشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید