شبکه نمایش این هفته چه فیلم هایی پخش می نماید؟

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، تهران (پانا) - شبکه نمایش به مناسبت پیش رو بودن روز کتاب و کتابخوانی در ژانر منتخب هفتگی خود به فیلم هایی با مضامین این روز می پردازد.

شبکه نمایش این هفته چه فیلم هایی پخش می نماید؟

به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، فیلم هایی با مضامین کتابخوانی و نویسندگی هر روز ساعت 19 در بخش موضوعیِ منتخب پخش خواهد شد.

میزری، سارق و نویسنده، نابغه، خانم پاتر، خانه خلوت، چارلز دیکنز ـ مردی که سرود سال نو را نوشت و عجیب تر از داستان فیلم های این بخش هستند.

فیلم های ایرانی و تله فیلم های شبکه نمایش از شنبه 24 تا آدینه 30 آبان ماه به ترتیب: چراغ های ناتمام (فیلم شنبه 24 آبان ماه به مناسبت روز کتاب و کتابخوانی)، سیب ترش، فرزندان، به قید قرعه، دست راست من، خاتم شیراز و عشق شیشه ای ساعت 13 به روی آنتن می فرایند.

این شبکه در بخش صحنه گران به مرور آثار مل گیبسون بازیگر و کارگردان می پردازد. او که توانست با کارگردانی و بازی اش در نقش اصلی شجاع دل آن چنان مورد توجه تماشاگران و منتقدان قرار بگیرد که همزمان دو جایزه اسکار را برای بهترین فیلم و کارگردانی را از آن خود کند.

فیلم های این بازیگر عبارتند از: سگ آبی، سازمان آلوده، اسلحه مرگبار 4، لبه تاریکی، نشانه ها، باج و پرفسور و مرد دیوانه که ساعت 21 پخش می شوند.

در بخش فیلم های جذاب شبکه نمایش، از شنبه تا آدینه به ترتیب فیلم های: استاد عظیم، نمک و آتش، اینو تحلیل کن، سرقت معمولی، اولین قتل، پیرمرد و اسلحه و مایکل کلایتون ساعت 23 روی آنتن می فرایند.

ساعت یک بامداد نمایش فیلم های کلاسیک شبکه نمایش به ترتیب آخرین موج، قطار سریع السیر فون رایان، جنون، قاتلی بر فراز ایگر، اگر زنده ای شلیک کن، مکالمه و دشمنی در اعماق ساعت 23 پخش می شوند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "شبکه نمایش این هفته چه فیلم هایی پخش می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبکه نمایش این هفته چه فیلم هایی پخش می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید