مارادونا مسی را به خاطر تهمت زدن به کنمبل تحسین کرد!

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، اسطوره فوتبال آرژانتین کاپیتان تیم ملی کشورش را به خاطر اظهارات جنجال آفرینش در جریان رقابت های کوپا آمه ریکا تحسین کرد.

مارادونا مسی را به خاطر تهمت زدن به کنمبل تحسین کرد!

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، دیه گو مارادونا بار دیگر با صحبت هایش حاشیه ساز شد. این بار اسطوره فوتبال آرژانتین به خاطر تحسین لیونل مسی بابت فاسد دانستن مقامات کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی در کانون توجه قرار گرفته است.

مسی پس از باخت تیم ملی آرژانتین مقابل برزیل در رقابت های کوپا آمه ریکا مدعی شد که کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی (کنمبل) فاسد و به برزیل میزبان برای نگه داشتن جام در خانه اش یاری نموده است. این اظهارات مسی برای او گران تمام شد چرا که دو روز پیش کنمبل او را 3 ماه از بازی های ملی و 50 هزار دلار جریمه نقدی کرد.

با این حال در این بین بعضی افراد مانند دیه گو مارادونا به مسی حق داده اند و ادعای او را درست می دانند. کاپیتان سابق تیم ملی آرژانتین که بعد از عمل جراحی روی زانوی پای راستش هنوز در بیمارستان بستری است، به شبکه TyC Sports کشورش گفت: او با حرف هایی که زد یک مسی در حالتی مارادونایی به نظر می رسید. من دیدم که او دارد بیش از پیش طغیان و احساس درونی اش را بیان می نماید. همچنین دیدم که او بدون آنکه کسی برایش تبانی نموده باشد، بازی ها را داخل زمین مسابقه می برد.

مارادونا ادامه داد: من مسی را در این حالت بیشتر دوست دارم، اینکه او را در کنار خانواده اش می بینم. خودتان می بینید که او چقدر از بودن در کنار آنها دارد لذت می برد. من این مسی را بیشتر از آن مسی که از او به خاطر نخواندن سرود ملی انتقاد می شد، دوست دارم. هر کاری که مسی انجام می دهد به نفع آرژانتین است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مارادونا مسی را به خاطر تهمت زدن به کنمبل تحسین کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مارادونا مسی را به خاطر تهمت زدن به کنمبل تحسین کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید