نفت مسجد سلیمان، سپاهان را هم متوقف کرد، آتش بازی پیکانی ها در شهر قدس

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، در ادامه بازی های هفته چهارم لیگ برتر سپاهان مقابل نفت مسجد سلیمان متوقف شد و پیکان در بازی ای پرگل، نخستین پیروزی فصلش را جشن گرفت.

نفت مسجد سلیمان، سپاهان را هم متوقف کرد، آتش بازی پیکانی ها در شهر قدس

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، هفته چهارم لیگ برتر فوتبال امشب (جمعه) با انجام چهار بازی همزمان ادامه پیدا کرد که سپاهان و نفت مسجد سلیمان در مهم ترین بازی به تساوی بدون گل رسیدند.

سپاهان صفر - نفت مسجد سلیمان صفر

زردپوشان اصفهانی در این دیدار خانگی تلاش زیادی برای رسیدن به پیروزی انجام دادند اما باوجود بازی مالکانه ای که داشتند نتوانستند به گل برسند و مقابل دفاع چند لایه مسجد سلیمانی ها متوقف شدند. تاکتیک قلعه نویی برای باز کردن دروازه نفت روی توپ های بلند و ضربات ایستگاهی متمرکز بود که کارساز نشد.

در این دیدار تماشاگران زیادی از بازی استقبال نکردند و حدود 3 هزار نفر به ورزشگاه نقش جهان اصفهان آمده بود. با این نتیجه سپاهان هشت امتیازی شد و جای تراکتورسازی را در رده دوم گرفت. همچنین نفت مسجد سلیمان با چهار امتیاز در رده یازدهم قرار گرفت.

از حواشی این دیدار می توان به آتش بازی هواداران سپاهان در ابتدای بازی اشاره کرد که دود ناشی از این کار تا چند دقیقه تمام ورزشگاه را در بر گرفته بود. همچنین در دقیقه 79، سوشا مکانی با مصدومیت شدیدی از ناحیه سر روبرو شد ولی توانست به بازی ادامه دهد.

پیکان 6 - ماشین سازی 2

حسین فرکی بالاخره در هفته چهارم توانست شاهد نخستین پیروزی تیمش باشد که پیروزی تاریخی ای برای باشگاه پیکان محسوب می شود. در این دیدار پرگل ابتدا سید مهران موسوی در دقیقه چهار، پیکان را به گل نخست رساند اما 10 دقیقه بعد ادواردو دوس سانتوس بازی را برای ماشین سازی به تساوی کشید. البته این پایان کار نبود و شهریار مقانلو با گلی که در دقیقه 35 به ثمر رساند، باعث شد که پیکانی ها نیمه نخست را با پیروزی به رختکن بروند.

دو تیم با آغاز نیمه دوم توانستند گل زنی کنند. پیکان در دقیقه 48 به وسیله حجت حق وردی به گل رسید و سامان نریمان جهان هم در دقیقه 50 از روی نقطه پنالتی توانست گل دوم ماشین سازی را به ثمر برساند. البته این پایان کار نبود و پیکانی ها سه گل دیگر هم به ثمر رساندند تا آتش بازی خودشان را تکمیل کنند. فراز امامعلی در دقیقه 73 و 78 و سعید واسعی در دقیقه 82 برای پیکان گل زنی کردند.

با این نتیجه پیکان با چهار امتیاز به رده دهم صعود کرد و ماشین سازی با سه امتیاز در رده چهاردهم قرار گرفت.

نساجی 2- شاهین شهرداری بوشهر صفر

نساجی مازندران در این بازی همانند بازی های خانگی دیگر به تیم مهمانش مجال خودنمایی نداد و توانست با دو گل حریف بوشهری اش را شکست دهد. دو گل شاگردان مهاجری را در این دیدار علی شجاعی در دقیقه 53 و عباس زاده در دقیقه 90+2 به ثمر رساندند.

با این نتیجه شاهین شهرداری با یک امتیاز در قعر جدول باقی ماند و نساجی با هفت امتیاز به رده چهارم جدول رده بندی رسید.

پارس جنوبی 3 - سایپا 2

پارس جنوبی که از تیم هایی قدرتمند در بازی های خانگی است توانست به پیروزی خوبی مقابل سایپا برسد و با نتیجه 3 بر 2 از سد این تیم تهرانی عبور کند. در این دیدار محمد نوری در دقیقه 8، فریبرز گرامی در دقیقه 51 و 63 برای پارس جنوبی گل زنی کردند و آرمان رمضانی در دقیقه 70 و محمدرضا سلیمانی در دقیقه 90+2، دو گل از سه گل را پاسخ دادند.

با این نتیجه سایپا با هفت امتیاز در رده پنجم قرار گرفت و پارس جنوبی با پنج امتیاز به رده هفتم رسید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نفت مسجد سلیمان، سپاهان را هم متوقف کرد، آتش بازی پیکانی ها در شهر قدس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفت مسجد سلیمان، سپاهان را هم متوقف کرد، آتش بازی پیکانی ها در شهر قدس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید