واکنش سروش رفیعی به کنارگذاشته شدنش از پرسپولیس

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، با تصمیم مسئولان باشگاه پرسپولیس و گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی این تیم، سروش رفیعی و شایان مصلح امروز از لیست سرخپوشان برای فصل آینده خط خوردند.

واکنش سروش رفیعی به کنارگذاشته شدنش از پرسپولیس

رفیعی بعد از این اتفاق در حالی که از ترکیه به سمت تهران باز می گشت، گفت: دو سال پیش یک روز پستی گذاشتم و شرح دادم که چرا پرسپولیس را ترک کردم و قول دادم به این تیم برگردم. به پرسپولیس برگشتم و دلم می خواست فوتبالم را در این تیم تمام کنم و از با شما بودن (طرفداران) لذت ببرم. متاسفانه امروز این اتفاق نیفتاد و مجبورم تیم را ترک کنم.

وی اضافه نمود: متاسفانه مسئولان ما درک نمی نمایند پرسپولیس چه جور تیمی است و پرسپولیس چی هست. آنها بزرگی پرسپولیس، موقعیت تیم و مردمی که پشت تیم هستند را درک نکردند. اگر درک می کردند آدم هایی را در تیم می گذاشتند که اصول اولیه فوتبال را بدانند.

هافبک پرسپولیس تاکید نمود: متاسفانه مسئولان ما نمی دانند یک تیم حرفه ای در لیگ ما 18 بازیکن بزرگسال می تواند داشته باشد. امروز من و شایان مصلح جدا شدیم. من که 6 ماه دوم سال گذشته به پرسپولیس اضافه شدم و الان می روم. با امید زندگی ادامه دارد و کارم را انجام می دهم ولی ای کاش طوری نباشد به کسی مثل شایان مصلح که باوجود مصدومیت در پنجره بسته جابجایی به تیم یاری کرد، آن هم 10 روز مانده به آغاز لیگ بگویند خداحافظ.

رفیعی گفت: کاش درک کنیم پرسپولیس کجاست. کاش اگر نمی توانیم خدمت کنیم، زودتر برویم تا به این تیم خیانت نکنیم و بفهمیم چه آدم هایی برای این تیم اشک می ریزند و حرص می خورند. همینطور (این تیم را) بازیچه دستمان نکنیم. ارزش این آرم و اسم پرسپولیس را همواره در قلبم دارم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "واکنش سروش رفیعی به کنارگذاشته شدنش از پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سروش رفیعی به کنارگذاشته شدنش از پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید