ادعای گزاف ترامپ مبنی بر غلبه کامل بر داعش سوریه

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه در سخنانی مدعی شد که این کشور به طور صد در صد بر داعش چیره شده است.

ادعای گزاف ترامپ مبنی بر غلبه کامل بر داعش سوریه

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ انجمن گفتگو، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه در مراسم معرفی ژنرال مارک میلی به عنوان رئیس ستاد مشترک جدید ارتش آمریکا سخنرانی کرد.

وی در این سخنرانی مدعی شد که آمریکا به طور صد در صد بر داعش چیره شده و ارتش آمریکا در حال حاضر بهتر از هر زمان دیگری است.

رئیس جمهور آمریکا گفت که توانایی هیچ ارتشی در دنیا همتراز توانایی های ارتش آمریکا نیست.

ژنرال مارک میلی که امروز به عنوان رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا معرفی گردید، جانشین ژنرال جو دانفورد که بازنشسته شده می گردد.

دولت آمریکا اندکی بعد از اشغال گری های داعش ائتلافی را با هدف ادعایی حمله به این گروهک تروریستی تشکیل داد. این ائتلاف، علی رغم تبلیغات گسترده برای تشکیل، موفقیتی در مبارزه با داعش به دست نیاورد.

رئیس جمهور آمریکا چند هفته پیش هم یکبار دیگر تهدید نموده بود در صورتی که کشور های اروپایی برای تحویل 2500 نیروی داعشی اقدام نکند، آمریکا آن ها را آزاد خواهد نمود.

او گفت: ما 2500 پیکارجوی داعش داریم که می خواهیم اروپا تحویل بگیرد، چون آن ها داشتند به اروپا، یعنی به داخل فرانسه، به داخل آلمان و مکان های مختلف برمی گشتند. صبر می کنیم ببینیم تحویل می گیرند یا نه. اگر تحویلشان نگیرند احتمالاً مجبور می شویم آزادشان کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ادعای گزاف ترامپ مبنی بر غلبه کامل بر داعش سوریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای گزاف ترامپ مبنی بر غلبه کامل بر داعش سوریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید