ترامپ از دوشنبه مراسم های انتخاباتی را شروع می نماید

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، یک مقام دولت آمریکا به رویترز گفت که رئیس جمهور این کشور از دوشنبه آینده مشارکت در رقابت های انتخاباتی را شروع خواهد نمود.

ترامپ از دوشنبه مراسم های انتخاباتی را شروع می نماید

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری وبلاگ انجمن گفتگو، یک مقام در دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا اطلاع داد که بسیار بعید است که ترامپ تا روز یکشنبه به صورت شخصی در فعالیت های رقابت های انتخاباتی شرکت کند.

وی که با خبرگزاری رویترز صحبت می کرد، اضافه نمود:انتظار می رود که ترامپ از دوشنبه آینده مشارکت در رقابت های انتخاباتی را شروع کند.

این در حالی است که پزشک ترامپ بامداد آدینه (به وقت تهران) گفت که او دوره درمان بیماری کووید-19 را تکمیل نموده و انتظار می رود از روز شنبه بتواند مراودات عمومی اش را از سر بگیرد.

سین کانلی، پزشک ترامپ در بیانیه ای گفت: شنبه دهمین روزی است که ترامپ تشخیص [ابتلا به بیماری کووید-19] گرفته است. بر اساس ملاک های تشخیصی پیشرفته ای که تیم ما به کار گرفته اند من کاملاً پیش بینی می کنم که از سرگیری مراودات عمومی توسط رئیس جمهور از آن روز ایمن خواهد بود.

دونالد ترامپ پنجشنبه هفته گذشته خاطرنشان کرد که به ویروس کرونا مبتلا شده. او طبق دستورالعمل ها باید هنوز در قرنطینه باقی بماند. این در حالی است که رسانه های آمریکا گزارش داده اند ترامپ تنها دو روز بعد از ترخیص از بیمارستان در دفتر کارش در کاخ سفید حاضر شده است.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "ترامپ از دوشنبه مراسم های انتخاباتی را شروع می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ از دوشنبه مراسم های انتخاباتی را شروع می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید