خبرنگاران سناتور آمریکایی: انتخابات 2020 موضوع مرگ و زندگی است

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، تهران- خبرنگاران- سناتور کاملا هریس روز چهارشنبه با حمایت از کمپین انتخاباتی جو بایدن گفت: انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در 2020 به معنای واقعی کلمه موضوع مرگ و زندگی است.

خبرنگاران سناتور آمریکایی: انتخابات 2020 موضوع مرگ و زندگی است

روزنامه واشنگتن پست نوشت، سناتور هریس نماینده حزب دموکرات ایالت کالیفرنیا به سیمون سندرز مشاور ارشد تبلیغات انتخاباتی بایدن گفت، ما دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ را که به مردم آمریکا دروغ می گوید و در خصوص حقایق لاپوشانی می نماید، تجربه نموده ایم.

سناتور هریس اضافه کرد، ما شاهد رییس جمهوری هستیم که بیشتر نگران خود است تا مردم و تا کنون با عدم موفقیت رهبری وی، خسارت های زیادی به آمریکا وارد شده است.

به گفته وی، بیماری همه گیری کرونا سرانجام نیافته و برای مدتی نیز ادامه خواهد داشت.

هریس با کنایه به ایمن بودن کارمندان کاخ سفید به علت تعطیل کردن دفاتر گفت: نمی توانم با اظهارات بیشتر در این خصوص مردم را نگران کنم.

وی در خصوص اهمیت انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا گفت، انتخابات ماه نوامبر (آبان-آذر) قرار است خیلی چیزها را در خصوص آینده معین کند و این اتفاق به معنای واقعی کلمه تکلیف زندگی و اینکه می مانیم و یا خواهیم مرد را معین می نماید.

هریس اضافه کرد: انتخابات 2020 شرایط اقتصاد ما را نمایان خواهد نمود و اینکه آیا همچنان شاغل خواهیم بود یا نه؟ و همچنان ازشان و منزلت برخوردار خواهیم بود یا خیر؟

در حال حاضر ترامپ به عنوان نامزد قطعی حزب جمهوریخواه انتخاب شده و انتخاب بایدن نیز با توجه به کناره گیری اکثریت قریب به اتفاق رقیبان درون حزبی اش به نفع او و حمایت بزرگان حزب دموکرات به عنوان نامزد نهایی این حزب برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 تقریبا قطعی شده است.

کارزار انتخاباتی بایدن و متحدان وی حملات همه جانبه ای علیه مدیریت مقابله با شیوع ویروس کرونا در آمریکا توسط ترامپ به راه انداخته و شک ندارند این موضوع در ماه نوامبر (زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا در آبان ماه) برگ برنده ای برای دموکرات ها خواهد بود.

نتایج تازه ترین نظرسنجی ها در آمریکا نشان می دهد که بایدن در فرایند انتخابات ریاست جمهوری از رجحان 6 امتیازی در مقابل ترامپ برخوردار است. براساس نظرسنجی سراسری و مشترک یو اس ای تودی و دانشگاه سافولک آمریکا، 44 درصد افراد از نامزدی بایدن در انتخابات نوامبر حمایت کردند و 38 درصد نیز هوادار ترامپ بودند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سناتور آمریکایی: انتخابات 2020 موضوع مرگ و زندگی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سناتور آمریکایی: انتخابات 2020 موضوع مرگ و زندگی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید