تورنمنت بین المللی بوکس، سرانجام کار ایران با یک نقره و دو برنز

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، تیم ملی بوکس کشورمان با یک مدال نقره و دو برنز به کار خود در تورنمنت بین المللی بوکس مجارستان پایان داد.

تورنمنت بین المللی بوکس، سرانجام کار ایران با یک نقره و دو برنز

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، تورنمنت بین الملی بوکس مجارستان از روز چهارشنبه در شهر بوداپست برگزار گردید و تیم بوکس کشورمان با کسب یک مدال نقره و دو برنز به کار خود در این رقابت ها پایان داد.

روز شنبه در روز پایانی این مسابقات، مسلم مقصودی نماینده وزن 64 کیلوگرم بوکس کشورمان در دیدار نهایی مقابل بوکسور لهستانی مغلوب گردید و به مدال نقره دست یافت. مقصودی در این مسابقات ابتدا از سد بوکسور کرواسی گذشته و در دیدار نیمه نهایی نیز مقابل نماینده مولداوی به رجحان دست یافته بود.

روز آدینه نیز در سایر رقابت ها، امید احمدی صفا در وزن 52 کیلوگرم مقابل بوکسور هلندی به رجحان رسید اما در مرحله نیمه نهایی با شکست مقابل قهرمان امیدهای اروپا از مجارستان به مدال برنز دست یافت.

شاهین موسوی در وزن 75 کیلوگرم بعد از رجحان مقابل بوکسور کرواسی در دیدار نیمه نهایی مغلوب حریف مجارستانی شد تا به دومین مدال برنز تیم کشورمان در این مسابقات دست پیدا کند.

رضا سیلمانی فرد در وزن 56 کیلوگرم در دور نخست به مصاف بوکسور مجارستانی رفت، اما به دلیل شکستگی از ناحیه ابرو دیدار خود را واگذار کرد. در وزن 60 کیلوگرم، اشکان رضایی با شکست مقابل نماینده روسیه در گام نخست از دور مسابقات کنار رفت. سجاد کاظم زاده نیز در وزن 69- کیلوگرم با شکست در دور نخست مقابل نماینده تایلند از دور مسابقات حذف شد. در وزن 91 کیلوگرم، طوفان شریفی در مرحله اول مغلوب بوکسور بلژیکی شد. ایمان رمضانی در وزن 91+ کیلوگرم با وجود رجحان در راند نخست مقابل بوکسور کرواسی، به دلیل مصدومیت از ناحیه ابرو از ادامه مسابقه بازماند.

اکبر احدی به عنوان سرمربی تیم ملی، علی مظاهری به عنوان مربی تیم ملی، افشین نادری به عنوان مربیان در این رقابت ها حضور داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تورنمنت بین المللی بوکس، سرانجام کار ایران با یک نقره و دو برنز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تورنمنت بین المللی بوکس، سرانجام کار ایران با یک نقره و دو برنز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید