عرب: می خواهند تمرکز ما را به هم بزنند، هت تریک قهرمانی حق پرسپولیس است

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه تلاش می کنند تمرکز ما را به هم بزنند، گفت: همه تمرکزمان روی هت تریک قهرمانی و کسب جام حذفی است.

عرب: می خواهند تمرکز ما را به هم بزنند، هت تریک قهرمانی حق پرسپولیس است

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، ایرج عرب در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: همه می دانیم چه شرایط حساسی را در پیش داریم. در باشگاه و تیم همه عوامل و بچه ها هم قسم شده اند تا آنچه حق پرسپولیس و هوادارانش است را به دست آورند. طبیعی است که رقبای ما این را نمی خواهند ولی ما دست به دست هم می دهیم تا با همدلی و تلاش مضاعف به هت تریک در قهرمانی دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: به کار برای پرسپولیس و هوادارانش افتخار می کنم. این جا پرطرفدارترین تیم آسیا است و مدیریت در آن و خدمت به آن نیز جزو افتخارات بزرگ کاری من خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اظهارات مطرح شده درباره مدیرعامل یکی از تیم های حریف، گفت: منظور من در آن صحبت ها این بود که استقلال هم مثل ما دولتی است. مشکلاتی شبیه به یکدیگر داریم که در گیر و دار با آنها هستیم. وگرنه رقابت مان که همیشه به قوت خودش باقی و نمونه اش دربی است. من خوشحالم که در این رقابت بهتر عمل کرده و پیروز بوده و شادی را به هوادارانمان هدیه داده ایم و نظر آنها را جلب کردیم.

عرب درباره روند خصوصی سازی خاطرنشان کرد: جلسات خوبی در این ارتباط داشته ایم. آقای وزیر مصمم به اجرای این مسئله است. در نهایت تنها راه برون رفت فوتبال از وضعیت فعلی خصوصی سازی به شکل واقعی، حساب شده و درست آن است. به این منظور مهم است بستری فراهم آید که بخش خصوصی با مشاهده تجربه های فعلی همانند باشگاه های پدیده مشهد و تراکتورسازی تبریز علاقمند به انتقال بخش بیشتری از سرمایه خود به این حوزه شود و افراد بیشتری هم ورود کنند.

وی در پایان گفت: روزهای حساسی را پیش رو داریم. بدون تردید تلاش خواهد شد تمرکز ما بر هم زده شود. باید مراقب باشیم و تمرکز خود را حفظ کنیم. با این حال افتخار هت تریک قهرمانی، حق این پرسپولیس و هوادارانش است و طبیعی است که نقش داشتن در پرسپولیس باعث غرور و افتخار می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عرب: می خواهند تمرکز ما را به هم بزنند، هت تریک قهرمانی حق پرسپولیس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرب: می خواهند تمرکز ما را به هم بزنند، هت تریک قهرمانی حق پرسپولیس است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید