علاقه اسکارلت جوهانسون به دنیای سیاست ، بدم نمی آید تجربه کنم

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، بازیگر سرشناس سینما باردیگر اعلام نموده که بدش نمی آید وارد دنیای سیاست گردد و احتمالا زمانی در آینده این کار را خواهد نمود.

علاقه اسکارلت جوهانسون به دنیای سیاست ، بدم نمی آید تجربه کنم

به گزارش مهر به نقل از پیپل، اسکارلت جوهانسون جدیدترین سلبریتی هالیوودی است که گفته احتمالاً وارد سیاست خواهد شد. او گفت در حال حاضر چنین قصدی ندارد، اما ممکن است در آینده چنین کاری بکند.

در پاسخ به این سوال که آیا فعالیت سیاسی او باعث شده بخواهد شخصاً دنبال مقام سیاسی باشد، او گفت: شاید زمانی در آینده.

این ستاره سینما اضافه نمود: به نظرم فعالیت سیاسی بهترین راه برای اعمال تغییر در سیاست محلی است. شاید زمانی در آینده دور من حس کنم که می توانم چنین کاری انجام بدهم، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.

جدیدترین فیلم جوهانسون فیلم انتقام جویان: آخر بازی است. این فیلم بیست و دومین فیلم از مجموعه فیلم های دنیا سینمایی مارول است. این بازیگر گفت مخاطبان با تماشای این فیلم تجربه جدیدی خواهند کرد.

با وجود اینکه زمان نمایش این فیلم سه ساعت و یک دقیقه است، جوهانسون فکر می نماید موجب خستگی تماشاگران برای نشستن روی جایگاه نمی گردد.

این بازیگر از فیلم مرد آهنی 2 در سال 2010 در نقش بیوه سیاه در این مجموعه فیلم ها ظاهر شده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "علاقه اسکارلت جوهانسون به دنیای سیاست ، بدم نمی آید تجربه کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علاقه اسکارلت جوهانسون به دنیای سیاست ، بدم نمی آید تجربه کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید