وام ساخت انبوه سازان 450 میلیونی شد

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، مدیر عامل بانک مسکن گفت: سقف تسهیلات ساخت مسکن از 200 میلیون تومان به 450 میلیون تومان افزایش یافت.

وام ساخت انبوه سازان 450 میلیونی شد

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، محمود شایان اظهارکرد: انبوه سازانی که از فناوری نوآورانه استفاده نمایند تا سقف 450 میلیون تومان وام ساخت در اختیارشان قرار می دهیم.

وی همچنین درباره وام مسکن جوانان نیز گفت: سقف این وام در سال گذشته افزایش یافته و به 400 میلیون تومان رسید، اما به دلیل افزایش تورم این رقم تاثیر زیادی برای خرید مسکن نداشت به همین دلیل مبلغ قابل توجهی برای افزایش وام مسکن جوانان در نظر گرفتیم که باید شورای پول و اعتبار آن را تصویب و ابلاغ کند.

طبق اعلام بانک مسکن، مدیرعامل این بانک اضافه نمود: از طرف دیگر اگر فقط به افزایش وام توجه کنیم در بازپرداخت این تسهیلات برای اقشار مختلف با توجه به درآمد محدودی که دارند مشکل ساز خواهد شد.

شایان ادامه داد: دو راه در سیاست های بانک مسکن در زمینه افزایش وام خرید مسکن در نظر گرفتیم، یکی افزایش وام مسکن جوانان را در دستور کار قرار دادیم و آن را مصوب کردیم و دیگری به وسیله طرح اقدام ملی مسکن، دولت 400 هزار واحد باید در بخش ساخت و ساز مشارکت داشته باشد که نقش کلیدی آن را بانک مسکن به عهده دارد.

وی گفت: تا الان توانستیم در این زمینه ورود کنیم و هزینه ساخت ساختمان را برای متقاضیان کاهش دهیم و همچنین توان بازپرداخت را در این زمینه نیز در نظر بگیریم.

مدیرعامل بانک مسکن اضافه نمود: اوراق مسکن نیز می تواند انتظار خرید مسکن را برای متقاضیان به شدت کاهش دهد و دیگر احتیاج نیست که سپرده گذاری انجام گردد و منتظر وام باشند که این موضوع به نفع مشتری است که با خرید اوراق از امتیازات این تسهیلات برخوردار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "وام ساخت انبوه سازان 450 میلیونی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وام ساخت انبوه سازان 450 میلیونی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید