یاری 27 میلیاردی و 4.5 میلیون دلاری وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال و تیم ملی، 11 میلیارد هزینه فقط برای جام ملت ها

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: در امسال 27 میلیارد تومان و چهار و نیم میلیون دلار به فدراسیون فوتبال پرداخت کردیم.

یاری 27 میلیاردی و 4.5 میلیون دلاری وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال و تیم ملی، 11 میلیارد هزینه فقط برای جام ملت ها

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای گفت: از ابتدای امسال، 27 میلیارد تومان یاری و چهار و نیم میلیون دلار ارز به فوتبال پرداخت نموده ایم که بسیار بیشتر از تعهد ابتدای سال وزارتخانه بوده است. معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان اضافه کرد: در این رابطه به پیشنهاد سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و موافقت معاون اول رئیس جمهور، یازده میلیارد تومان در سه مرحله (دو و نیم، پنج و سه و نیم میلیارد) طی دو ماه جهت تامین هزینه های تدارکاتی و پشتیبانی و آماده سازی تیم ملی و همچنین پاداش ورزشکاران در اختیار فدراسیون فوتبال نهاده شد که تا اینجای کار هر آنچه که مربوط به وزارتخانه بوده تمام و کمال اجرا شده است. داورزنی گفت: با توجه به آمادگی تیم و اینکه تیم 8 سال در اختیار سرمربی و کادر فنی گرانقیمت خود بود، انتظار مردم، قهرمانی این تیم در جام ملت ها بود و ما پیش بینی پاداش این موفقیت را داشتیم تا در صورت قهرمانی بلافاصله پرداخت گردد. وی توضیح داد: از نظر ارزی نیز از ابتدای سال تا اوایل مهر ارز مورد احتیاج تیم ملی و فدراسیون فوتبال با نرخ چهار و دویست تومان و از مهر ماه تاکنون ارز یورو با نرخ بازار ثانویه و مجموعا به میزان چهار و نیم میلیون دلار در اختیار فدراسیون فوتبال نهاده شده است. معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مورد نتایج تیم ملی در جام ملت های آسیا گفت: درباره عملکرد تیم ملی و مسائل فنی، باید فدراسیون جوابگو باشد و قطعا به زودی این کار را انجام خواهد داد. داورزنی تاکید نمود: برای آینده تیم ملی بهتر است فدراسیون ابتدا اهداف و برنامه های خود را تا جام جهانی و جام ملت های پیش رو تبیین کند و براساس آن گزینه های سرمربیگری تیم ملی را شناسایی و پس از رسیدن به جمع بندی معرفی کند. قطعا وزارت از این فرایند تیم ملی و سرمربی معرفی شده همچون گذشته حمایت خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یاری 27 میلیاردی و 4.5 میلیون دلاری وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال و تیم ملی، 11 میلیارد هزینه فقط برای جام ملت ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری 27 میلیاردی و 4.5 میلیون دلاری وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال و تیم ملی، 11 میلیارد هزینه فقط برای جام ملت ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید