با آلبرت اینشتین صحبت کنید!

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، دانشمندان هوش مصنوعی آلبرت اینشتین را ایجاد کرده اند که می تواند با طرفداران صحبت کند و به سوالات آن ها پیرامون نظریه هایش پاسخ دهد.

با آلبرت اینشتین صحبت کنید!

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، آلبرت اینشتین فیزیکدان فقید با یک پلتفرم انسانی دیجیتالی که نگاه و صدای این دانشمند معروف را بازآفرینی کرده، دوباره زنده شده است.

نسخه دیجیتالی کاملاً با لهجه آلمانی و با لحنی نرم و محبت آمیز صحبت می کند و با همان رفتار شوخ طبعی خشک که گفته شده اینشتین واقعی داشته، برنامه ریزی شده است.

کاربران می توانند در مسابقه های روزانه شرکت کنند و از این شخصیت مبتنی بر هوش مصنوعی درباره علم، زندگی و کار او سوال کنند. اینشتین به دلیل کار در رشته فیزیک به ویژه برای نظریه نسبیت که درک افراد درباره فضا زمان، گرانش و جهان را تغییر داد، مشهور است.

این نوآوری توسط شرکت UneeQ ایجاد شده و انتشار آن همزمان با صدمین سالگرد جایزه نوبل فیزیک اینشتین بوده است. این دانشمند مبتنی بر هوش مصنوعی می تواند دانش افراد را در مورد موضوعات مختلف از طریق مسابقه خود آزمایش کند یا آن ها می توانند در مورد کار و تحقیق زندگی وی گفتگوی شخصی داشته باشند.

منبع: فرارو

به "با آلبرت اینشتین صحبت کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با آلبرت اینشتین صحبت کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید