سلامتی و پزشکی

دیاباته دست به وزنه شد، غیبت قائدی و اسماعیلی در بدنسازی استقلال

تمرین بدنسازی تیم فوتبال استقلال امروز (جمعه) برگزار شد.

14 مرداد 1399

6 مورد ضروری بهداشتی برای سفر در زمان کرونا

سفر رفتن دوباره دارد آغاز می شود. خطوط هوایی بیشتر مسافران را ملزم به پوشیدن ماسک می کنند و تعداد فزاینده ای از کشورها، محدودیت های مربوط به کرونا را کاهش می دهند. مسافرانی که به دنبال سفر هستند، در حال بررسی دوباره اقدامات احتیاطی در شرایط کرونا هستند....

9 مرداد 1399

آشنایی با گردشگران شجاع و چالش تبدیل کردن دنیا به جایی بهتر

این نوشتار، خلاصه داستان سه فرد شجاع است که تصمیم گرفتند به موج غلبه بر ترس بپیوندند و علایق خود را دنبال کنند و مهمتر از همه، رویاهایشان را به حقیقت برسانند. آنها قرار بود به عنوان راهنمای مسیرگردی به استخدام یک شرکت تورهای طبیعتگردی دربیایند و پس از...

8 مرداد 1399

ماسک های خانگی در کاهش شیوع کرونا مؤثر هستند

نتایج یک آنالیز جدید نشان می دهد ماسک های پارچه ای خانگی می تواند به جلوگیری از انتشار کووید 19 و انسداد 99 درصدی ذرات یاری کند.

7 مرداد 1399

10 نکته ضروری برای پیاده روی در طبیعت ، هنگام پیاده روی چه چیزهایی همراه داشته باشیم

قبل از اینکه هر پیاده روی را آغاز کنید، اطمینان حاصل کنید که در کوله پشتی خود ده مورد ضروری را دارید. هنگام پیاده روی مسئولیت امنیت خود را بر عهده دارید و هر یک از این ده مورد ممکن است به نجات جان شما یاری کند. هرکدام را حمل کنید و بدانید که چگونه از آنها...

4 مرداد 1399

کرونا، افزایش آمار مبتلایان در لبنان به بیش از 950 نفر

منابع خبری از افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در لبنان خبر دادند.

4 مرداد 1399

ناگفته های تازه ای از کرونا را در مکث امشب ببینید

در مکث امشب ناگفته های تازه ای از کرونا در گفتگوی مهمان برنامه و داریوش کاردان مطرح خواهد شد.

21 تیر 1399

برای مقابله با کرونا تردد در کویت ممنوع شد

شورای وزیران کویت ممنوعیت تردد در این کشور را از عصر فردا (یکشنبه) تا آخر اردیبهشت به منظور کنترل شیوع ویروس کرونا، برقرار کردند .

16 تیر 1399

گزارش 37 میلیارد دلاری قاچاق کالا و ارز در کشوی میز هیئت رئیسه مجلس

بلاتکلیفی قرائت گزارش تحقیق و تفحص مجلس از قاچاق کالا آن هم در روزهای پایانی مجلس دهم که دیگر فرصت قرائت آن از دست می رود؛ این روزها اعتراض بسیاری از نمایندگان را با خود به همراه داشته است.

15 تیر 1399

ترامپ بزرگترین مانع برای شکست کروناست

ستون نویس روز نامه یو اس ای تودی امروز در یادداشتی، ترامپ را بزرگترین مانعی دانست که بر سر راه آمریکا برای مقابله با ویروس کرونا قرار گرفته است.

12 تیر 1399

(عکس) عیادت از مهدی تاج در پی شکست کرونا

مهدی تاج، رئیس سابق فدراسیون فوتبال که مدتی خارج از کشور حضور داشت و گفته شد در کشور آلمان به بیماری کرونا مبتلا شده بود به تازگی به ایران بازگشته است.

7 تیر 1399

خبرنگاران سناتور آمریکایی: انتخابات 2020 موضوع مرگ و زندگی است

تهران- خبرنگاران- سناتور کاملا هریس روز چهارشنبه با حمایت از کمپین انتخاباتی جو بایدن گفت: انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در 2020 به معنای واقعی کلمه موضوع مرگ و زندگی است.

6 تیر 1399

معرفی دیدنی های شگفت انگیز جزایر هاوایی

دیدنی های شگفت انگیز جزایر هاواییدر این مقاله از وب مجله گردشگری میخواهیم شما را با دیدنی های حیرت انگیز جزایر هاوایی آشنا کنیم . امروز کمتر کسی پیدا می گردد که نام جزایر هاوایی نشنیده باشد پس برای بیشتر آشنا شدن با این جزایر زیبا با ما همراه باشید

5 تیر 1399

پسماندهای کرونایی با خودروهای مخصوص حمل می گردد

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: ما برای هفت بیمارستان کرونایی تشکیلات و خودروهای جداگانه و برای کارگران هم پوششی مانند پوشش حضور در آی سی یو در نظر گرفتیم.

4 تیر 1399

راز سخنان عجیب ترامپ درباره تزریق مواد ضدعفونی فاش شد

یک روزنامه انگلیسی راز سخنان عجیب رئیس جمهور آمریکا درباره تزریق مواد ضدعفونی به بدن را فاش نموده است.

3 تیر 1399

دستورالعمل جذب سرباز معلم ابلاغ شد

معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع در راستای سیاست جذب و ساماندهی کارکنان وظیفه مأمور به آموزش و پرورش با صدور دستورالعملی سهمیه هر استان را به تفکیک معین به استان ها ابلاغ کرد.

1 تیر 1399

خبرنگاران 29 هزار معتاد متجاهر در کشور شناسایی شد

اراک - خبرنگاران - معاون درمان و پیشگیری از اعتیاد سازمان بهزیستی کشور گفت: 29 هزار معتاد متجاهر در کشور شناسایی شده که با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا باید ساماندهی شوند.

31 خرداد 1399

جهانی سازی گردشگری در عصر کووید 19

مفهوم جهانی سازی از دهه 90 قرن 19 میلادی قدم به واژگان ما گذاشته است. صنعت گردشگری به دلیل راهبردهای خاصی که دارد، ارتباط تنگاتنگی با جهانی سازی دارد. گردشگری به جهانی سازی قدرت می بخشد و اثرات منفی اقتصاد، جامعه و محیط زیاست در میان جوامع مختلف را کاهش...

29 خرداد 1399

کاهش مراجعه بیماران مشکوک به کرونا در خراسان رضوی

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خراسان رضوی از کاهش بار مراجعه بیماران و افراد مشکوک به کرونا به مراکز درمانی این استان خبر داد.

28 خرداد 1399

کرونا جان 2 کودک شیرخوارگاه اصفهان را گرفت

مدیر اداره بهزیستی شهرستان اصفهان گفت: ویروس کرونا جان 2 کودک را در شیرخوارگاه بهزیستی اصفهان گرفت.

27 خرداد 1399
تعداد: (133)