رسوایی بزرگ برای رهبر شورشیان ونزوئلا با انتشار یک فیلم

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو به نقل از دیلی میل، در حالی که خوان گوایدو، رئیس جمهور خودخوانده ونزوئلا پیش از این به طرفدارانش اعلام نموده بود که هیچ دیدار با رئیس مجمع قانون اساسی ونزوئلا نداشته است، حال فیلم این دیدار منتشر شده است.

رسوایی بزرگ برای رهبر شورشیان ونزوئلا با انتشار یک فیلم

طی چند روز گذشته وزیر اطلاعات و ارتباطات ونزوئلا اعلام نموده بود که خوان گوایدو، رهبر مخالفان این کشور با هدف پیگیری اهداف خود با رییس مجمع قانون اساسی دیدار داشته است، اما گوایدو به سرعت چنین خبری را تکذیب کرد.

حال اما بر خلاف ادعاهای گوایدو، وزیر اطلاعات و ارتباطات ونزوئلا ویدیویی را منتشرنموده که مربوط به حضور گوایدو در محل ملاقات با رییس مجمع قانون اساسی است. این فیلم به سرعت در فضای مجازی منتشر و باعث شده تا صداقت عمل و شعارهای گوایدو زیر سوال قرار گیرد.

گفته شده این ویدئو توسط دوربین های امنیتی و مداربسته در محل ملاقات ثبت شده است.

پیش از این یک مقام ارشد در دولت مادورو اعلام نموده بود که رهبر مخالفان این کشور سه شنبه گذشته با دیوسدادو کابلو رئیس مجمع قانون اساسی ونزوئلا و فردی برنال از اعضای حزب سوسیالیست متحد این کشور در هتل لیدو کاراکاس دیدار نموده است و به آن ها گفته است که نمی تواند مقابل فشارهای آمریکا مقاومت کند.

مقام ارشد دولت مادورو اعلام نموده بود: محور اصلی گفتگوهای گوایدو با مقامات دولتی برگزاری مجدد انتخابات ریاست جمهوری بوده اما مقامات دولتی اعلام نموده اند که در صورت برگزاری مجدد انتخابات، فقط انتخابات مجلسی در این کشور برگزار می گردد.

خوان گوایدو، رئیس مجلس ونزوئلا، هفته پیش خود را به عنوان رئیس جمهوری موقت کشورش معرفی کرد. مجلس ونزوئلا که در دست مخالفان دولت است، ریاست جمهوری مادورو را غصبی و غیرقانونی اعلام نموده است.

آمریکا و شماری از کشورها از جمله کشورهای اروپایی و نیز بسیاری از کشورهای قاره آمریکا از گوایدو حمایت نموده اند. ترکیه، ایران، روسیه، چین، بولیوی و کوبا از دولت مادورو حمایت نموده اند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رسوایی بزرگ برای رهبر شورشیان ونزوئلا با انتشار یک فیلم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسوایی بزرگ برای رهبر شورشیان ونزوئلا با انتشار یک فیلم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید