رفع کمبود آب آشامیدنی شهر دانسفهان

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان بوئین زهرا گفت: کمبود آب آشامیدنی شهر دانسفهان از توابع شهرستان بوئین زهرا رفع شد.

رفع کمبود آب آشامیدنی شهر دانسفهان

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو قزوین ، کمال اسماعیل زادگان مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان بوئین زهرا گفت: کمبود آب آشامیدنی شهر دانسفهان شهرستان بوئین زهرا با حفر، تجهیز و بهره برداری از یک حلقه چاه عمیق جدید رفع شده و این شهر هم اکنون از لیست قرمز شش شهر دارای تنش آبی استان قزوین در تابستان پیش رو خارج شده است.

اسماعیل زادگان افزود: بهره برداری از چاه مذکور به عمق 210 متر، با هزینه ای بالغ بر 11 میلیارد ریال صورت گرفته و هم اکنون از این چاه 25 لیتر در ثانیه آب تولید می شود.

او در تشریح عملیات صورت گرفته نیز از حفر چاه، خرید لوله و پمپ، خرید کانکس، اجرای خط انتقال و خرید تابلو برق خبر داد.

اسماعیل زادگان در ادامه شرح داد: برای تسهیل و تسریع در خدمت رسانی به مردم، هم اکنون این چاه با دیزل ژنراتور سیار راه اندازی شده تا پروژه برق رسانی و ترانس مربوطه نیز با هزینه سه میلیارد ریال اجرا شود که این مورد نیز در دست اقدام است.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان بوئین زهرا در ادامه گفت: با وجود رفع مشکل کم آبی شهروندان دانسفهانی، نیاز به مدیریت مصرف و صرفه جویی همچنان به شدت وجود دارد چرا که منابع آب سالم محدود است و در صورت اسراف مجددا کم آبی بروز پیدا خواهد کرد.

منبع: جام جم آنلاین

به "رفع کمبود آب آشامیدنی شهر دانسفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفع کمبود آب آشامیدنی شهر دانسفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید