محدودیت ترافیکی تا به امروز برای روز طبیعت امسال اعلام نشده است.

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو، رئیس پلیس راهور خراسان رضوی گفت تا کنون هیچ اطلاعیه ای مبنی بر تمهیدات ترافیکی روز طبیعت اعلام نشده و اجرای طرح های ترافیکی منوط به تصمیمات مقابله با ستاد کروناست که در این رابطه اطلاع رسانی خواهد شد.

محدودیت ترافیکی تا به امروز برای روز طبیعت امسال اعلام نشده است.

به گزارش وبلاگ انجمن گفتگو خراسان رضوی، سرهنگ حمید رضا دهنوی گفت: تا کنون برای روز سیزدهم فروردین امسال هیچ گونه محدودیت ترافیکی اعلام نشده است و تمهیدات و محدودیت های ترافیکی این روز متعاقبا از رسانه های جمعی اعلام خواهد شد.

وی افزود: شهروندان عزیز به شایعات منتشر شده فضای مجازی در خصوص تمهیدات ترافیکی روز طبیعت توجه نکرده و اخبار موثق را از رسانه های مورد تایید دنبال کنند.

سرهنگ دهنوی در خاتمه گفت: اجرای تمهیدات ترافیکی روزسیزدهم طبیعت منوط به تصمیمات ستاد استانی مقابله با کرونا است که در این رابطه و نحوه اجرای تمهیدات مربوطه اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

این مقام انتظامی در خاتمه با تشکر ازهمکاری شهروندان تاکید کرد: مردم عزیز با توجه به ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری های اجتماعی برای قطع حلقه اتصال ویروس کروناو پیشگیری از این بیماری خطرناک ، روز طبیعت در خانه بمانند واز دورهمی جمعی خودداری کنند و به توصیه های مراقبتی و بهداشتی توجه داشته باشند.

منبع: جام جم آنلاین

به "محدودیت ترافیکی تا به امروز برای روز طبیعت امسال اعلام نشده است." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت ترافیکی تا به امروز برای روز طبیعت امسال اعلام نشده است."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید