همایشها و نمایشگاه ها

صنعت نفت ایران به آرزوی خود رسید

ساخت دکل در ایران یکی از آرزوهای صنعت نفت بود که در سال گذشته با همت سازندگان داخلی محقق شد. علاوه بر این صنعت پالایش نفت کشور در جهت توسعه و خودکفایی گام های مهمی برداشت؛ تا جایی که در سال 1398 در صنعت نفت با نام شکوفایی بخش داخل درخشید.

30 اردیبهشت 1399

نسخه استاندار کرمان برای جلوگیری از وقوع سیل مجدد در جنوب استان

خبرنگاران/کرمان استاندار کرمان گفت: بهترین رویکرد برای جلوگیری از تکرار وقوع سیل در جنوب استان کرمان این است که، سیل بند خرم که در سال های 52 و 53 در شرق شهرستان جیرفت احداث شده و قرار بود این سیل بند تا جازموریان ادامه پیدا کند، تکمیل گردد تا در آینده دیگر...

26 اردیبهشت 1399

انتشار فراخوان جشنوارهاما اصفهان در آینده نزدیک ، آغاز دوباره نشست های تخصصی ماهیانه گرافیست ها

خبرنگاران: مدیرخانه گرافیک حوزه هنری اصفهان از انتشار فراخوان دومین جشنواره و اما اصفهان که در آذرماه برگزار می شود در آینده نزدیک خبر داد.

16 فروردین 1399

قلعه نویی: با السد 2 جام دارم ، السد هم نقاط ضعفی دارد

سرمربی تیم سپاهان ایران گفت: خاطرات خوبی با السد داشتم چون زمانی که اینجا بودیم دو جام بردیم.

13 فروردین 1399

تماشای ثانیه ها در کاخ گلستان

مجموعه ساعت های قاجاری نفیس، اسناد زمان و تصاویر مربوط به آن برای 10 روز در کاخ جهانی گلستان به نمایش درمی آیند.

3 فروردین 1399

کارگاه آموزشی دوروزه کارشناسان روابط عمومی بانک توسعه تعاون برگزار می شود

کارگاه آموزشی کاربردی کارشناسان روابط عمومی ستاد و صف بانک توسعه تعاون با هدف کمک به افزایش مهارت های تخصصی و ارتقاء سطح آگاهی و توانمندی آنان با بهره گیری از تجارب اساتید دانشگاهی طی روزهای 9 و 10 دی ماه سال جاری با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل، اعضاء...

30 بهمن 1398

لاوروف: ملاقات ترامپ-اون پیروز باشد، مذاکرات شش جانبه شروع می گردد، واشنگتن از ما مشورت خواست

وزیر خارجه روسیه اعلام نمود: اگر اجلاس رهبران آمریکا و کره شمالی موفقیت آمیز باشد، محتمل است که مذاکرات شش جانبه درباره شبه جزیره کره از سر گرفته گردد.

24 بهمن 1398

امیر سیاری: معنویت نقشی اساسی در ارتقای توان رزمی دارد، ارتش ما معنویت محور است

معاون هماهنگ کننده ارتش با تأکید بر اهمیت نقش معنویت در ارتقای توان رزمی گفت: امروز ارتش ما یک ارتش معنویت محور است.

23 بهمن 1398

آخر هفته به کدام گالری ها برویم؟

نگارخانه ها و گالری های تهران همزمان با برگزاری نمایشگاه های هنری میزبان علاقه مندان به هنرهای تجسمی هستند.

28 آذر 1398

باراک اوباما از تشکیل کمیته آمریکای شمالی اطلاع داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا بیان کرد که کشورهای آمریکا، کانادا و مکزیک جهت تسهیل نشستهای منظم میان رهبران این سه کشور بر سر تشکیل کمیته آمریکای شمالی به توافق رسیدند.

5 آذر 1398

بهره بردای ازایستگاه های دوچرخه سواری مشهد بانگاه کاسب گونه بوده است

ابوالقاسم باروح در مصاحبه با خبرنگاران، با اشاره به عدم تاثیر ایستگاه های دوچرخه سواری در کاهش ترافیک و آلودگی هوای مشهد اظهار کرد: دوستانی که متولی این امر هستند از بنده که رئیس هیات دوچرخه سواری استان هستم و تعداد زیادی کارشناس و خبره دوچرخه سواری...

11 آبان 1398

نمایشگاه مجموعه آثار فضانوردی در موزه ملی علوم و فناوری برگزار خواهد شد

موزه ملی علوم و فناوری ایران طی تفاهم نامه ای با روزنامه نگار علمی پیشکسوت کشور و برنده جایزه ترویج علم سال 1392 به زودی نمایشگاهی از مجموعه آثار فضایی برگزار می کند.

9 آبان 1398

استاندار تهران از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری بازدید کرد

استاندار تهران با حضور در نمایشگاه گردشگری از بخش های مختلف دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران در روزآخر برگزاری این نمایشگاه بازدید کرد.

2 مهر 1398

نخستین همایش مالی خزر در عشق آباد شروع به کار کرد

نخستین همایش مالی خزر با عنوان دریای خزر: توسعه همکاری بین المللی مالی در منطقه گردشگری آوازه ترکمنستان شروع به کار کرد.

17 شهریور 1398

آئین جهانی نوروز در برج میلاد برگزار گردید

برگزاری آئین جهانی نوروزچندی پیش در خبری اعلام نموده بودیم که قرار است آئین بین المللی و جهانی نوروز به همت سازمان جهانی یونسکو و با حضور 12 کشور خارجی برگزار گردد. این آئین روز پنج شنبه در برج میلاد و با حضور میهمانان خارجی و همین طور جناب آقای ظریف، وزیر...

14 شهریور 1398

ظرفیت های متعدد گردشگری را نادیده گرفتیم!

اصفهان، یکی از شهرهایی است که در تمام ایام سال مورد استقبال گردشگران قرار می گیرد و بیشترین آمار توریسم داخلی و خارجی را به خود اختصاص داده است، برای مثال براساس آمار موجود در تعطیلات نوروزی امسال افزون بر سه میلیون مسافر به استان اصفهان سفر کردند.

19 مرداد 1398

رهبری تحول گرا چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

خبرنگاران - ترجمه از یگانه سهرابی: ایلان ماسک همان کسی است که میخواهد به اطراف ماه و سیاره مریخ، مهاجر و گردشگر بفرستد و مغزهایمان را هک کند. بله، به نظر می رسد که این کار کاملا دیوانه وار و غیرممکن باشد! با این حال، به عنوان یکی از بنیانگذاران PayPal و مدیر...

16 مرداد 1398

الکام جابز، فرصت ایجاد شغل در نمایشگاه الکامپ

مدیراجرایی الکامپ درباره بخش الکام جابز گفت: تعدادی از شرکت ها که جاذب نیروی کار هستند و نیروهای درس اموخته دانشگاهی که اماده برای حضور در بازار کار هستند باهم در این بخش مرتبط می شوند

10 مرداد 1398

هنر مدرن در دستان نقاش البرزی

فرزاد عسگری- البرز - خبرنگار: ابوطالب قادری متولد 1356 ساکن نظرآباد است. قادری ابتدا تحصیلات خود را در دانشگاه تربیت معلم تهران با گرایش ریاضی ادامه می دهد و در نهایت به عنوان معلم در آموزش و پرورش منطقه نظرآباد استخدام می شود.

9 مرداد 1398

روس ها نوروز را بین المللی جشن گرفتند

مسکو - خبرنگاران - شهرداری مسکو به مانند سالیان گذشته یکی از سالن های نمایشگاهی خود در منطقه ویدنخا در شمال مسکو را به کشورهایی اختصاص داد که نوروز را گرامی می دارند.

9 تیر 1398
تعداد: (23)